Mieszkanie

Dodatki, które ożywią Twoją kuchnię

Uwielbiasz swoją kuchnię, jednak masz wrażenie, że od pewnego czasu stała się ona odrobinę… nudna? Nie planujesz poważnych zmian w aranżacji kuchni, a mimo to chciałbyś wprowadzić do niej odrobinę nowej energii? Dowiedz się, jakie dodatki ożywią Twoją kuchnię i pozwolą Ci na wprowadzenie do jej wnętrza prawdziwego powiewu świeżości!
26 listopada 2018
0 komentarzy

Kuchnia w ciemnych kolorach

Kto powiedział, że kuchnia musi być jasna? Ciemne barwy coraz śmielej wkraczają do aranżacji wnętrz – kuchnia urządzona w ciemnych kolorach może być bardzo przytulna i elegancka. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach i wykorzystać proste triki, aby cieszyć się stylową kuchnią w ciemnych kolorach.
17 listopada 2018
0 komentarzy

Jak urządzić salon z aneksem kuchennym?

Salon z aneksem kuchennym to doskonała propozycja dla niewielkich wnętrz. Takie połączenie pozwala na wizualne powiększenie przestrzeni, a jednocześnie stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Dowiedz się, jakie są zalety salonu z aneksem kuchennym i jak go urządzić, aby cieszyć się nie tylko funkcjonalnością, ale też doskonałym wyglądem mieszkania.
9 listopada 2018
0 komentarzy

Jakie blaty sprawdzą się w kuchni?

Jeśli szukasz idealnego blatu do swojej wymarzonej kuchni, spieszymy Ci z pomocą. Poniżej znajdziesz cztery inspiracje, które z pewnością ułatwią Ci podjęcie tej niełatwej decyzji.

1. Tani i odporny

Właśnie taki będzie blat laminowany, którego największym atutem jest duża odporność na wszelkie zaplamienia, wysoką temperaturę, intensywne ścieranie czy zachlapanie przeróżnymi substancjami używanymi w gospodarstwie domowym. Łatwo dopasować taki blat do wymiarów kuchni, ponieważ przycięcie go nie sprawia problemów. Jest jednak dość nietrwały na parę wodną, dlatego podczas przyrządzania posiłków trzeba na to uważać.

 

30 czerwca 2018
0 komentarzy